Home | Nieuws | Korenfestival voor jarige H. Joannes de Doperkerk
Logo
Korenfestival voor jarige H. Joannes de Doperkerk PDF Afdrukken E-mailadres
donderdag 27 mei 2010 08:27

HOOFDDORP - Zangliefhebbers kunnen vrijdagavond 28 mei in de H. Joannes de Doperkerk aan de Kruisweg vanaf 20 uur deelnemen aan een bijzonder concert. Aan het concert werken zes verschillende koren mee. Het concert wordt gegeven in het kader de festiviteiten rondom de 150e verjaardag van het kerkgebouw.

Medewerking namens de H. Joannes de Doper parochie wordt verleend door het Gemengd Koor, de Cantorij, het Dameskoor, het gemengde koor Odyssee en het Gregoriaans Koor. Van buiten de parochie komt het Haarlemmermeers Mannenkoor Zang en Vriendschap. Solistische optredens zijn er van de Spaanse Ana Aguado, thans regelmatig als organiste actief in de H. Joannes de Doperparochie, en van Junko Sakakibara, een Japanse organiste die in Nederland kerkmuziek studeert.

Aan het concert werken tevens twee solisten mee. Toegangskaarten voor het korenfestival zijn gratis beschikbaar bij het secretariaat, gevestigd in het Parochiehuis aan de Kruisweg.

Bron: http://www.hoofddorpsecourant.nl/page/Lokaal/Regionaal-Detail/Korenfestival-voor-jarige-H-Joannes-de.544910.news